تبلیغات
همدان جوان - محتوای نوار رئیس جمهور؟!

همدان جوان
 

alef_rastgoo@yahoo.comدر خبرها و از قول احمدی نژاد می خوانیم: "دو نوار 45 دقیقه ای روی میزم دارم که خیلی چیزها را مشخص می کنند."؛

در همین راستا برخی کارشناسان دور هم جمع شده و در مورد این 2 نوار نظرات خود را بیان داشتند:

کارشناس اول: من اصلاً در مورد نوار نظری ندارم. تاسف من از این موضوع هست که چرا رئیس جمهور مملکت نوار گوش می کند؟! این روزها و با پیشرفت تکنولوژی و آمدن سی دی و دی وی دی و ... مایه ی سرافکندگی ماست که رئیس قوه ی مجریه ما اینقدر قدیمی است که هنوز نوار گوش کند!

کارشناس دوم: اول از همه بایستی مشخص شود این 2 نوار از طرف وزارت ارشاد مجوز داشته اند یا خیر. امید است با بررسی های صورت گرفته در صورتی که رئیس جمهور به نوار غیرمجاز گوش می کند از وی در مجلس به همین دلیل سوال شود! شاید بشود از عملی نشدن برخی وعده های اقتصادی و آمدن فشار اقتصادی به مردم، چشم پوشی کرد اما از این قبیل اقدامات چشم پوشی محال است!

کارشناس سوم: بر اساس یافته های بنده، این دو نوار متعلق به بنیامین و رضا صادقی می باشند و مشخص می کند قبل از خواننده بودن حرفه دیگری داشته اند؛ همین!

کارشناس چهارم: یحتمل توی این 2 نوار شرح داده شده است که چه بلایی سر آن اسامی مفاسدین اقتصادی که روزگاری در جیب کاپیشن رئیس جمهور بود، آمده است! یحتمل بعدها هم سر و کله چند سی دی پیدا می شود و در آنها شرح داده می شود چه بلای سر این 2 نوار آمده است! دم وزیر اقتصاد گرم!

وزیر اقتصاد گفت: "دلار ده هزار تومان هم بشود تاثیری روی اقتصاد کشور ندارد!"

نتیجه گیری فلسفی: کلاً هیچ چیزی، به هیچ چیزی، ربط ندارد! حتی اگر خلافش ثابت شود!
نتیجه گیری اخلاقی: اقتصادی که آنقدر قدرتمند است که 3000میلیارد تومان از آن اختلاس شد و آب از آب تکان نخورد و هیچ جایی کسری نیاورد، با کمی بالا و پایین رفتن قیمت دلار برایش اتفاقی نمی افتد!
نتیجه گیری ورزشی: کلاً دم اقتصادمان گرم با این وزیر ورزشکار و با روحیه اش!

***
بگم؟! بگم؟!

- من امروز عکس یک آقا پسری رو آوردم که شما می شناسیدش. بگم؟! بگم؟!
* بفرمایین.
- این آقاپسر توی کیش تحصیل می کرده. شما می شناسیدش. هزینه ی هر ترم تحصیل توی اون دانشگاه چقدره؟! پسر شما از کجا این همه پول آورده بوده که بره اونجا تحصیل کنه؟! اگه مایه دار بوده، به جای کمک به فقرا چرا رفته توی گرون قیمت ترین جا درس خونده؟!

* شما جلوی من، عکس پسر من رو گرفتی تا روحیه ام ضعیف بشه؟! فکر کردی من کم میارم؟! حالا چون بچه ام رو نفرستادم دانشگاه آزاد و پولاش رو جایی غیر از دانشگاه آزاد داره خرج می کنه سوختی؟! آب بریز اونجایی ات که سوخته!

- پس ساده زیستی چی میشه؟!

* اون ممه رو لولو برد! این روزها دیگه ساده زیستی مد نیست، دکتر بودن مد شده! بعد از قضیه ی دکتر "ک" به اعضای تیممون گفتیم که بهتر هست به جای خرید دکترا از بقالی، تحصیل کرده و واقعاً دکترا بگیرند. حتی اگر شده ترمی 6 و یا 20 میلیون تومان هم بدهند اما دکترای واقعی بگیرند!

توضیح ضروری: مکالمات فوق به هیچی خبری ربط ندارد! و کلاً ساخته و پرداخته ی ذهن بیمار "الف.راستگو" می باشد!

***
تقصیر بازنشستگان است!

در خبرها می خوانیم: " 70 درصد بازنشستگان زیر خط فقر هستند."
در همین راستا یکی از آگاهان گفت: "خب تقصیر خودشان است! آدم که بعد از 30 سال کار و تلاش نباید در منزل بنشیند و بخورد و بخوابد و حقوق بازنشستگی بگیرد! تاکسی تلفنی را برای همین مواقع اختراع کرده اند! بروند یک خودروی قسطی بخرند و با شصت هفتاد سال سن در تاکسی تلفنی ها کار کنند! تازه برای روحیه ی خودشان هم خوب است! مگر نشنیده اید که بیکاری خودش هزار و یک بیماری به همراه می آورد؟!"طبقه بندی: مطالب جالب و مفید، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 16 بهمن 1390 توسط حامد حامدی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


تبادل لینک