تبلیغات
همدان جوان - نعل وارونه...

همدان جوان
 
در چند ماه گذشته قوانین و البته اختراعات مختلفی برای بانوان ایرانی تصویب شده که هر کدام به انواع و اقسام مختلف سوژه  شده است.

آری روزگار بدی برای ما زنهاست،... ژیگول می بینی، می ترسی، ماشین مدل بالا از کنارت رد می شه تو خیابون، می ترسی، ماشین قراضه رد می شه، می ترسی این قوانین و اختراعات هم حکایتی غریب شده است.
 

1- تصویب قانون ممنوعیت قلیان که چند سالی است به نوعی مضحکه ارگان های مختلف شده است و یکی به ارایه آن رای می دهد و دیگری آن را نقض می کند تنها برای بانوان ایجاد مشکل و مساله پیدا کرده است.البته این که بانوان نباید قلیان بکشند و در تاریچه ایران اسلامی قلیان برای بانوان هم بوده مدنظر ما نیست ، بحث ممنوعیت ارایه قلیان به بانوان است که در برخی از رستوران های سنتی و کافه ها اجرایی شده اما نه به شکل مدنظر اماکن.!!

در بیشتر رستوارن های سنتی تهران قلیان بدون وجود آقا به بانوان ارایه نمی شود و بانوان محترم مجبورند یک آقا به همراه داشته باشند!! البته نباید از این نکته گذر کرد که استعمال دخانیات دیگر برای بانوان به هیچ عنوان در همین رستوران ها ممنوع نیست...

حال اینکه به جز التماس به برادر و پسر عمو و پسر عمه و خاله و هم دانشگاهی اگر دستتان به جایی بند نیست نگران نباشید در بیشتر رستوران های سنتی برای رفع این مشکل یک کلکی وجود دارد "پسر کرایه ای".

ممنوعیت مصرف قلیان برای بانوان

در بیشتر این رستوارن نیاز به همراه داشتن یک مرد ندارید انها به شما یک پسر کرایه می دهند که سر میز شما بنشیند و شما قلیان بکشید که اگر خدایی نکرده اماکن آمد مشکلی پیش نباید!!!

آقایان این جور جاها به درد می خورند.2- ممنوعیت ورزش اسکی بدون محارم:بعد از سفر حج که برای دختر خانم های مجرد ممنوع شد ، ممنوعیت ورزش اسکی از ابتدای آبان ماه نیز اجرایی شد.!! در این قانون که از سوی سازمان ورزش اعلام شد بانوان به هیچ عنوان بدون محارم اجازه ورزش کردن ندارند و نمی توانند وارد پیست شوند.

حالا اگر شوهر ندارید یا پدرتان نمی تواند همراهتان باشد یا باید از خیر این ورزش بگذرید یا از کارهای خلاف شرع استفاده کنید و آن هم برگ صیغه نامه است که برای سه ماه قیمتی خاص و خیلی بالا ندارد حالا خود دانید یا مثل ما از این ورزش می گذرید چون نمی خواهید شوهر کنید ، پدرتان در فشار هوا نمی تواند تنفس کند ، برادر هم ندارید و ...

پیست اسکی و ممنوعیت بانوان

اگر هم که نه با حضور در آنجا می توانید ... این برگه را تهیه کرده یا از پسرهای همانجا بهره بجویید!!دوچرخه بانوان

3- طراحی دوچرخه ایرانی: ... چرا ما نمی توانیم از دوچرخه های استاندارد استفاده کنیم ؟؟ چون یحتمل آقایان با دیدن ما یه جورایی می شوند... بلاخره اینجا ایران است.. جایی که قویترین آدم جهان آن نیست که دویست و پنجاه کیلو رو یک ضرب میزند ... قویترین آدم جهان زن ایرانیه که با وجود تجاوز فردی و گروهی و اسید پاشی و گشت ارشاد و مزاحم هاى خیابونی و زور گیری و قتل و هزار خطر دیگر هنوزم تو این مملکت درس میخواند ، ورزش میکند ، رانندگى میکند، کار میکند، عاشق میشود ، اعتماد میکند، مادر میشود و به بچه اش یاد میدهد آدم باشد!!

اما سقف این مملکت کوتاه است دستت را که بلند می کنی ، می خورد به سقف .. باید که گذاشت و گذشت...


منبع:وبلاگ آدمک تنهاست بخندطبقه بندی: مطالب جالب و مفید، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 دی 1390 توسط حامد حامدی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


تبادل لینک